KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12769117
nr 1276 9117
Oljemålningar
2 st, landskap, osignerad. Olja på pannå, 15x22 cm respektive 20x27 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:57:08
300 kr
350 kr
450 kr
600 kr